Обмін і повернення

Програмні продукти поставляються «як є». При цьому, якщо в процесі використання продукту за функціональним призначенням виникають помилки, збої або інші функціональні невідповідності і недоліки, вони усуваються в рамках надання технічної підтримки по кожному окремому продукту його виробником / розробником.

 

Інтернет-магазин не тестує продукцію на предмет її сумісності з будь-якими конкретними пристроями, системами і т.д., придатності її до роботи в будь-яких специфічних умовах і т.д. Інтернет-магазин не відповідає за будь-які збитки Замовника, прямі або непрямі.

 

Інформацію про гарантії виробників програмного забезпечення можна знайти у відповідних «Ліцензійних угодах».

 

Гарантійна підтримка від магазину складає 1 рік з дати покупки ПО.

 

Продаж програмної продукції істотно відрізняється за своєю природою від продажу будь-яких інших товарів чи послуг. В силу технічних особливостей поставки програмних продуктів, повернення придбаних примірників продуктів / рішень практично не можливий. Це пов’язано з тим, що при отриманні від вас оплати за програмний продукт генерується унікальний ліцензійний ключ для активації облікового примірника продукту / доступу до продукту, який є невід’ємною складовою поставки. З моменту створення зазначеного ліцензійного ключа згідно з вашим замовленням, продукт вважається використаним, що унеможливлює його повернення.

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з описом програмних продуктів, їх характеристиками і функціональними можливостями до придбання.

 

Просимо вас заздалегідь використовувати всі доступні способи для ознайомлення з функціональними можливостями і характеристиками продуктів, оскільки після покупки ми не зможемо зробити повернення.